Na de lancering van hun Hidden Disabilities Sunflower ter voorbereiding op de National Inclusion Week, spraken we met Mace, een wereldwijd advies- en constructiebedrijf met hoofdkantoor in Londen en ongeveer 7.500 werknemers mensen, verspreid over vijf continenten. Hoe coördineerde zo'n grote, wereldwijde organisatie de implementatie van het programma, van het navigeren door meerdere bestuursprocedures, budgetten en voorraadorders tot het lanceren van evenementen en communicatie over meerdere bedrijven?

Waarom is het belangrijk dat bedrijven zich aansluiten bij de Hidden Disabilities Sunflower?

Door lid te worden van de Hidden Disabilities Sunflower, beschikt uw bedrijf over de middelen om personen met een onzichtbare handicap te herkennen en te ondersteunen en krijgt u er vertrouwen in om hen extra hulp of assistentie te bieden. Dit kan simpelweg betekenen dat u ze meer tijd geeft om zich voor te bereiden, informatie te verwerken of duidelijke verbale taal te gebruiken.

Bedrijven ondersteunen niet alleen klanten met een onzichtbare handicap, maar gebruiken de Hidden Disabilities Sunflower ook om hun collega's te ondersteunen en hun doelstellingen op het gebied van diversiteit en inclusie uit te breiden. The Hidden Disabilities Sunflower is vaak een katalysator die de cultuur van openbaarmaking van handicaps kan transformeren, het gesprek op gang kan brengen over barrières waarmee mensen met een handicap worden geconfronteerd en de mentaliteit en percepties ten aanzien van handicaps op de werkplek kan uitdagen.

Gayle Doyle, Senior Project Manager en medevoorzitter van Mace's handicapnetwerk, Enabled at Mace, deelt de Mace-strategie voor het succesvol implementeren van de Hidden Disabilities Sunflower op mondiaal niveau. Dit is wat Gayle te zeggen had over waarom Mace lid werd:

Waarom is Mace lid geworden van het wereldwijde Hidden Disabilities Sunflower-netwerk?

"Zelfs vóór de Covid-pandemie stelde Mace vast dat de ongelijkheid op het gebied van handicaps groter werd en dat de publieke houding ten opzichte van mensen met een handicap op het werk moest veranderen. Ons netwerk voor gehandicapten, Enabled at Mace, werd in 2020 opgericht om het gesprek over handicaps aan te moedigen. Echter, we ontdekten dat dezelfde collega's naar al onze evenementen kwamen.

De verborgen handicaps Sunflower bood ons een unieke kans om iedereen aan het praten te krijgen over handicap, de impact die handicap heeft op individuen, redelijke aanpassingen die op het werk kunnen worden aangebracht en gewoon hoeveel mensen binnen onze eigen Mace-gemeenschap zouden verborgen handicaps kunnen hebben en deze op de werkplek maskeren.

Het verbeteren van de cultuur rond handicaps voor degenen binnen het bedrijf is niet alleen een onderdeel van onze D&I-strategie, maar is een integraal onderdeel van De strategische prioriteiten van Mace om samen te groeien.

Onze verborgen handicaps Sunflowerjourney begon met een collega die simpelweg zei: 'we zouden dit moeten doen'. En vanuit dit uitgangspunt bracht Mace de verandering tot stand die we wilden bewerkstelligen - dat wil zeggen gebruik de Hidden Disabilities Sunflower om ons te helpen een significante en positieve cultuuromslag rond handicaps te creëren - en ervoor te zorgen dat meer van onze collega's zich op hun gemak voelen om zichzelf te zijn op het werk."

Hoe implementeer je de Hidden Disabilities Sunflower op wereldschaal?

"Er waren een paar kritieke taken die we moesten uitvoeren om te bepalen of we het project op mondiaal niveau konden voortzetten.

Ten eerste budgetten. We wilden de lanyards "I wear the Hidden Disabilities Sunflower" en "I Support the Hidden Disabilities Sunflower" naar onze teams wereldwijd brengen en voor het bedrijf om dit te financieren. We moesten dus bepalen hoe het kostenmodel eruit zou gaan zien. We financierden de eerste lancering in een aantal kantoren en selecteerden grote sites via ons gehandicaptennetwerk, Enabled at Mace's budget. Er werd overeengekomen dat om de Hidden Disabilities Sunflower in ons bedrijf te verankeren, Hidden Disabilities Sunflowerbusiness-startboxen in de toekomst op projectniveau zouden worden betaald.

In samenwerking met het team van Hidden Disabilities Hidden Disabilities Sunflower moesten we vervolgens vaststellen hoe de Hidden Disabilities Sunflower-training, producten en lanceringsevenementen konden worden vervuld.

Ons voorstel moest ook voldoen aan verschillende bestuursprocedures uit alle regio's, waaronder het voldoen aan verschillende wettelijke vereisten, zoals de AVG en de trainingsvideo NDA.

Mace is een organisatie vol projectmanagers, dus hebben we natuurlijk een projectteam opgericht en een plan ontwikkeld dat het volgende omvatte:

 

 • Ons bestuursproces, inclusief voortgangsgesprekken.
 • De activiteiten die nodig waren om onze welzijnsambassadeurs en ons team voor sociale waarden op te leiden, die cruciaal waren voor de lancering.
 • Plannen voor ons supply chain-evenement via de Mace Business School.
 • Plannen voor onze Enabled at Mace-netwerksessie 'koffie en chat' waar leden vragen kunnen stellen en ervaringen kunnen delen in een veilige ruimte.
 • Marketingcommunicatieactiviteiten in de aanloop naar en lancering van de regeling.
 • Vereisten voor vooraf bestellen om ervoor te zorgen dat Sunflower-producten met verborgen handicap aanwezig waren voor de lancering, evenals details voor collega's die op afstand werken vanuit kantoren en grote locaties en vooraf betaalde producten willen bestellen.
 • Financiële zaken, waaronder budgetgoedkeuring van de raad van bestuur, opzetten van leveranciers, enz.

 

Zoals u zich kunt voorstellen, bracht dit alles een team samen van individuen uit verschillende bedrijfseenheden en regio's. Dit team kwam regelmatig samen voor een reeks vergaderingen, zowel intern als met het Hidden Disabilities Sunflower-team om het succes van het project te verzekeren en de verschillende acties voort te zetten die nodig zijn om ons op koers te houden voor de lanceringsdag."

Een groep mensen staat voor een zonnebloembanner met verborgen handicaps

Hoe zorgde u ervoor dat collega's zich geïnformeerd, betrokken en gesteund voelden over het initiatief voorafgaand aan de Hidden Disabilities Sunflower-lancering?

“We begonnen onze Hidden Disabilities Sunflower-communicatie drie weken voordat we de Hidden Disabilities Sunflower lanceerden. We hebben ervoor gezorgd dat informatie werd geleverd via verschillende communicatiekanalen die beschikbaar waren voor onze wereldwijde teams, waaronder via onze sociale netwerkkanalen, het Mace-intranet en als inhoud in onze maandelijkse managermemo's.

De inzet van het senior management was essentieel om ervoor te zorgen dat alle collega's betrokken waren bij het Hidden Disabilities Sunflower-programma. Als bedrijf viert Mace de Nationale Inclusieweek met onze eigen 'Mace Inclusieweek' die plaatsvond in de week nadat we de Hidden Disabilities Sunflower intern hadden gelanceerd. Tijdens het panelevenement dat werd gehouden om 'de kracht van jou' te verkennen, droegen de belangrijkste sprekers Hidden Disabilities Sunflowerlanyards om het plan goed zichtbaar te maken.

Op de eigenlijke lanceringsdag hebben we de Hidden Disabilities Sunflower-boodschap versterkt door:

 

 • Een verborgen handicap Sunflower'lock-screen' en intranet 'banner' in het wereldwijde bedrijf
 • Start dagevenementen op kantoren en belangrijke locaties
 • Verborgen beperkingen Zonnebloemposters met QR-codes voor interne en externe teamleden
 • Een uitgebreid intranetartikel met informatie, bronnen, trainingsvideo's en links naar Hidden Disabilities Sunflower-producten
 • Artikelen op sociale netwerken over de lancering verwijzen naar Mace Inclusion Week."

 

Hoe coördineerde u uw wereldwijde Hidden Disabilities Sunflower-lanceringsdag?

“We hebben de Hidden Disabilities Sunflower gelanceerd op 14 vooraf geselecteerde kantoor- en projectlocaties wereldwijd. Onze welzijnsambassadeurs en front-of-house teams hadden al een Hidden Disabilities Sunflower-training gevolgd en hun locaties voorbereid met Hidden Disabilities Sunflower-versieringen en posters. Op een van onze locaties zorgde Frosts Landscapes voor zonnebloemzaden en plantpotten voor de teamleden ter plaatse om zonnebloemen te planten als een manier om de gelegenheid te vieren. Verborgen handicaps Zonnebloemproducten werden vooraf besteld om ervoor te zorgen dat ze beschikbaar waren op de verschillende kantoren en locaties op de lanceringsdag.

Evenementen op elke locatie verschilden - op sommige kantoren werden meer formele presentaties gehouden over het plan, op andere spraken Enabled at Mace-leden met collega's toen ze op kantoor aankwamen.

We plaatsten gedetailleerde artikelen op het intranet en op sociale netwerken met informatie en training (waaronder de Hidden Disabilities Sunflower-video's) en informatie over waar mensen lanyards en spelden konden krijgen.'

Welk effect heeft de Hidden Disabilities Sunflower op uw bedrijf gehad?

“De lancering van het programma heeft geleid tot een enorme verschuiving in de cultuur rond handicap bij Mace. De zichtbaarheid van de lanyards heeft tot zoveel gesprekken geleid en individuen aangemoedigd om zich meer op hun gemak te voelen dat ze werken voor een organisatie die hen graag ondersteunt om hun hele zelf naar het werk te brengen.

Onze kantoormanage

Hoe zorg je ervoor dat collega's betrokken blijven bij de Hidden Disabilities Sunflower?

“Als bedrijf deelt Mace wekelijks de Hidden Disabilities Sunflower Conversations, de wekelijkse podcast van het Hidden Disabilities-team, om de Hidden Disabilities Sunflower vooraan in de hoofden van mensen te houden. Het projectteam hield een 'lessons learnt'-sessie en integreerde verschillende kansen in een 'sustain'-actieplan dat zal worden beheerd door de belangrijkste belanghebbenden van de Mace Business School en het Enabled at Mace-netwerk.

We hebben ook de Hidden Disabilities Sunflower ingebed in onze standaard voor sitelogistiek, waardoor het verplicht wordt voor alle toekomstige projecten om de Hidden Disabilities Sunflower te erkennen en te ondersteunen. We werken ook samen met anderen binnen ons bedrijf om informatiepakketten te ontwikkelen waarmee ze de voordelen van de Hidden Disabilities Sunflower kunnen verwoorden, zowel binnen als buiten Mace."

 

Doe mee in vijf eenvoudige stappen

 1. Log in op uw zakelijke account of als u heb je er geen, registreer je hier.
 2. Kies en abonneer u op het Hidden Disabilities Sunflower-lidmaatschap dat het beste werkt voor uw bedrijf vandaag nog (beschikbaar in het lidmaatschapsgedeelte van onze online winkel)
 3. Koop de Hidden Disabilities Sunflower-producten die u gratis aanbiedt om uw collega's en klanten met verborgen handicaps te ondersteunen
 4. Train uw hele personeelsbestand met onze Hidden Disabilities Sunflower-trainingsvideo's*
 5. Lanceer en promoot uw Hidden Disabilities Sunflower-lidmaatschap bij uw gemeenschap en het wereldwijde Hidden Disabilities Sunflower-netwerk*

*toegang beperkt afhankelijk van Hidden Disabilities Sunflower-lidmaatschapsniveau